top of page

CTM MADENCILIK

CTM MADENCİLİK faaliyetine ilk olarak 2010 yılında Antalya'da başlamıştır. Zaman içerisinde gelişim göstererek büyüyen CTM Madencilik Sinop-Ayancık mermer ocağı, Kütahya-Koçak mermer ocağı ve Isparta-Sütçüler mermer ocağını da açarak faaliyetlerine devam etmiştir. Buna ek olarak Antalya-Finike, Çanakkale, Konya-Çumra bölgelerinde de arama izinleri vardır ve çalışmalara devam etmektedir.


CTM MADENCİLİK, yurt içi satışlarında ülkenin dört bir yanına mermer tedariki  sağlarken, yurt dışındaki satışlarını ise; Çin, ABD, Dubai, Mısır ve Filistin gibi dünyanın dört bir yanına birçok ülkeye yapmaktadır.

Türkiye’de öncü mermer firmalarından biri olan CTM MADENCİLİK, kaliteli mermer çıkarmayı kendine ilke edinmiş ve bu amaçla kurduğu mermer ocaklarında, alanındaki en iyi ve en son teknoloji makineler ve deneyimli personeli ile üretimini devam ettirmektedir.

Sürekli kendini yenileyerek üretimine devam eden CTM MADENCILIK, en kaliteli üretim ve hizmeti çevreye duyarlı bir şekilde 100’e yakın personeli ile sağlamaya çalışmaktadır.

Bulunduğu konumu sağlamlaştırmak ve daha da ileriye taşımak isteyen CTM MADENCİLİK, mevcut mermer ocağı  yatırımlarına yenilerini ekleyip büyümeyi sürdürmenin yanında; iş sağlığı ve güvenliği, doğaya saygı, sürdürülebilirlik gibi kavramların üzerinde yoğunlaşarak geleceğin firması olmak adına yoğun bir şekilde çalışmaktadır.

Hakkında: Hakkımızda
bottom of page